Вкладиші в напіввагон

Вкладиш в напіввагон — призначений для перевезення сипких вантажів у відкритому рухомому складі (напіввагони) і є, як захисною упаковкою вантажу, так і вагона, та навколишнього середовища. Основні переваги вкладиша: захист вантажу від прокидання; захист вантажу від контакту із внутрішньою поверхнею напіввагону; захист вантажу від несанкціонованого доступу під час перевезення; здешевлення перевезення порівняно з використанням мішків та контейнерів типу «біг-бег»; заміна спеціалізованих вагонів на універсальний напіввагон.

Вкладиш для напіввагону виготовляється з поліпропіленового ламінованого полотна, щільністю 55+15 г/м2.

Інструкція з використання вкладиша для напіввагонів

Розглянутий спосіб перевезення насипних і навалочних вантажів забезпечується використанням укриття наступної конструкції: на дно піввагона укладають вкладиші коробчастої форми з тканого полімерного матеріалу, що має або не має ламінуючий шар. При цьому бічні і торцеві елементи прямокутної форми викладають вгору по стінках напіввагона до рівня трафаретної вантажопідйомності з утворенням короба з бічними і торцевими кришками, що відкидаються, які перекидаються за стінки піввагона і стрічками закріплюються до зовнішніх його елементів на час навантаження продукту.
Продукт завантажують у напіввагон, у зазначений вкладиш, і розрівнюють поверхню до перепадів не більше 200 мм. Бокову частину укладають на поверхню вантажу і з’єднують за допомогою стрічок, пришитих до краю полотна, з петлями, пришиті з внутрішньої сторони до полотна протилежної бічної частини. Так само роблять з іншою бічною частиною. Потім торцеві елементи укладають поверх пов’язаних бічних частин і прив’язують пришитими стрічками до вільних петлях бічних частин. Зв’язування роблять внатяжку, таким чином, виключаючи можливість виникнення парусності.